Categories:

  • Brak kategorii

Archives:

Produkty finansowe


SZKOLENIA I KONSULTACJE PODATKOWE Szanowni Państwo ! Audyty, badania, weryfikacje stanu finansów w Waszych firmach to jedno a zdobywanie nowych umiejętności, które pomogą zapobiec sytuacjom prowokującym kontrole i weryfikacje organów skarbowych to sprawa priorytetowa. Jak unikać problemów z organami podatkowymi? Jak uzyskać wynik kontroli bez zarzutów po spotkaniu z UKS? Jak zaoszczędzić na podatkach? Na te i inne dręczące Państwa pytania odpowiemy podczas naszych konsultacji i szkoleń organizowanych z dziedziny przede wszystkim:  podatku VAT oraz podatków dochodowych i innych, celnych i akcyzowych, prawnych z zakresu kks, prawa gospodarczego jak również procedur administracyjnych. Nasza oferta dotyczy:

szkolenia i konsultacje – to szkolenia przygotowane specjalnie dla potrzeb Klienta, które konsultowane są z naszymi specjalistami. Program, termin, miejsce szkolenia, czas szkolenia oraz cena szkolenia ustalane są indywidualnie.

Korzyści dla Klienta: koszt uczestnictwa w szkoleniu zamkniętym, organizowanym dla Państwa indywidualnych potrzeb, przeliczony na jednego uczestnika, jest stosunkowo mniejszy niż w szkoleniu otwartym, czas  szkoleniowy dostosowany jest tematyczne tylko do potrzeb Klienta, jego branży, specyfiki działalności.

konferencje, szkolenia wyjazdowe – zmiana otoczenia korzystnie wpływa na szybkość i jakość przyswajanej wiedzy. Dla wygody naszych Klientów szkolenia wyjazdowe łączymy z konferencjami, seminariami, spotkaniami integracyjnymi organizowanymi w różnej tematyce dla Klientów firmy. Dzięki naszym szerokim kontaktom i aktywnej współpracy z naszymi partnerami – renomowanymi na rynku specjalistami m.in. z dziedziny turystyki i public relations – zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług nie tylko od strony szkoleniowej. Nasza propozycja to m.in.:

 

WAŻNE PRODUKTY PODATKOWO – FINANSOWE

DLACZEGO WARTO SZKOLIĆ KADRĘ Z VAT

1. USŁUGI WSPARCIA TAX & DUTY

2. MATRYCA VAT JPK_DEK

3. WIĄŻĄCA INFORMACJA STAWKOWA – PKWIU na KODY CELNE CN

4. AUDYT PODATKOWY I CELNY 2021

5. SPORY PODATKOWE, DORADZTWO PODATKOWE

6. DORADZTWO PRAWNO PODATKOWE

7. PROCEDURY SPRZEDAŻY I ZAKUPU – POLITYKA PODATKOWA TAX & DUTY

8. ROZLICZANIE INWESTYCJI PROCEDURA COST SEGREGATION

9. PRZEKSZTAŁCENIE SPÓŁKI JAWNEJ W KOMANDYTOWĄ

10. DZIAŁALNOŚĆ ROLNICZA

11. PODATEK U ŹRÓDŁA – PROCEDURA

12. ULGA BADAWCZO ROZWOJOWA

13. Oferta koszty egzekucji administracyjnej

14. WINDYKACJA – BUDOWA DŁUGOTRWAŁYCH RELACJI Z KLIENTEM